Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2021, 21:44   #7
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
Witaj Miro
Co do zwiększenia limitu miejsc - dwóch graczy, to jest maksimum jakie w tej opowieści może wziąć udział. Mógłbym próbować wprowadzić jakiś bohaterów pobocznych w których mogli by się wcielić gracze na zasad, jakie opisywałem w mojej pierwszej rekrutacji tutaj, czyli (Funky Cthulhu Criminal)Funky Cthulhu Criminal Musiałby to jednak zrobić na siłę, a takie coś jest bezsensu i psułoby klimat opowieści.
A grupa badaczy rodem z klasycznego Zewu Cthulhu, tutaj po prostu nie pasuje.
Także tylko solówka, albo przy pewnych ustaleniach wstępnych gra z dwójką graczy. Więcej się nie da. Przykro mi.

Deadline... nie wiem. Kilka dni, tydzień. Jeżeli ktoś zgłosi chęć udziału w sesji i powie ile dni potrzebuje na stworzenie postaci, to ja poczekam. Kwestia do dogadania.
W tej chwili nie ma żadnego pełnego zgłoszenia. Jedynie deklarację od kanny, że postać będzie po weekendzie.

W sumie nie wiem, czy zdanie o stylu to komplement, czy przytyk. Z jednej strony fajnie mieć styl i fajnie, że jest on zauważany, ale z drugiej co z tego, skoro nie jest oryginalny, a podobny do kogoś innego. Także nie wiem, jak się mam do tego odnieść.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline