Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2007, 19:18   #1
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 14433 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Bunkier [Autorski]


Würzburg, 9 maja 1945

Generał Klaus Von Middler ztrzepywał właśnie popiół do swojej kryształowej popielniczki po kolejnym wypalonym tego dnia papierosie. Palił dużo, stanowczo więcej niż zalecił mu lekarz. Ale czemu on! wielki Generał, jeden z najbardziej zaufanych ludzi wodza w Rzeszy miał się słuchać słabych żydowskich lekarzy?
Zaciągnął się kolejnym Külmyrem by po chwili wypuścić obłok gęstego dymu. Druga wolna ręka niecierpliwie mu drżała, w końcu poderwała się na długo oczekiwany dźwięk telefonu. Pomyślał, że tym razem to musi być Berlin. Miał już dość czekania.
- Halo? Tak, przy telefonie. Jak sytuacja? - słuchał w milczeniu głosu relacjonującego mu najnowsze wydarzenia. Jego twarz nie wyrażała niczego. Kiedy wreszcie dało się słyszeć jedynie jednostajny dźwięk świadczący o zakończeniu połączenia odczekał jeszcze pół minuty. Odłożył słuchawkę na miejsce. Dopalił spokojnie papierosa gasząc końcówkę w swojej drogocennej popielniczce. Następnie zamknął starannie papierośnicę otrzymaną od samego Heinricha Himmlera podczas jednej z licznych parad w centrum Berlina. Zdjął swój złoty sygnet i wyjął list z szuflady biurka. Przeczytał go tak jak robił to wcześniej setki razy. Złożył staranie kartkę umieszczając na niej resztę przedmiotów. Był gotów. Wiedział co musiał zrobić. Uspokoił drżenie ręki. Wódz, także miał Parkinsona. Nie widział więc w tym swojej słabości. Wstał z krzesła. Przyłożył lugera do skroni i ostatni raz zasalutował ręką obrazowi na ścianie.
Witam, szukam ok. 4 graczy do sesji klimatami nawiązującymi do czasów II Wojny Światowej i gatunku Horrorów. Akcja jednak dziać będzie się w czasach współczesnych w nowo odkrytym kompleksie bunkrów niemieckich dostępnym od niedawna dla zwiedzających. Tymi zwiedzającymi jesteście wy gracze!
Więcej fabuły na temat tej części nie chcę na razie zdradzać jednak mogę obiecać osobom szukającym mocnych wrażeń, że nie będą rozczarowani 8) Rekrutacja będzie trwać do momentu kiedy stwierdzę, że wszystkie elementy układanki czyli wy gracze pasujecie tutaj idealnie. Co do wymogów odnośnie postaci to proszę o różne narodowości od Polskiej i Niemiecką po każdą inną. Wiek dowolny jednak dobrze by było gdyby postacie były pełnoletnie. W KP przydałaby się krótka historia, informacje na temat rodziny(to wbrew pozorom się przyda), opis wyglądu i zainteresowań oraz fobii(można też wyjaśnić skąd się wzieły). Zgłoszenia proszę przesyłać na PW.
Pozdrawiam

*w celu uniknięcia bana chciałbym też uspokoić obsługę, że sesja ta nie będzie propagowała nazizmu ani antysemityzmu więc nikt nie powinien się czuć urażony 8)
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline