Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2021, 22:28   #10
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Helloł drodzy gracze

Najpierw chciałam napisać, iż jestem zaskoczona szybkimi i fajnymi postami z waszej strony, oby tak dalej! (a jak, MG też chwali, a nie tylko bacikiem wywija hihi).

A teraz garść info/pytań/whatever:

Dochodzę do wniosku, że trochę nie pasuje zapodany przeze mnie czas dnia. Miał być niby "ranek", jednak wychodzi na to, że karczma pełna, piwsko i inne takie leją się strumieniami... zmienię więc czasoprzestrzeń na "wieczór", i niby następnego dnia rano właśnie wyruszycie w drogę, może być?

A właśnie, was jest 6, ale izb do dyspozycji macie tylko 3. Każda jest podwójna

Uważam również osobiście, że wyruszenie Druida na parę godzin przed pozostałymi jest zbyteczne (no ale to tylko moje zdanie :P ). Jedziecie zwyczajową drogą/gościńcem/szlakiem, jak zwał, tak zwał... tak, również przez ten las po drodze. Nie przedzieracie się przez głuszę/nie lecicie "na przełaj". Ot zwykła podróż drogą... Druid może więc co najwyżej kilkadziesiąt/kilkaset metrów z przodu zasuwać jako zwiad, i tyle?

Sama podróż. Potrzebujecie koni/kucyków itd. Nikt chyba nie ma żadnych czarów na x godzin dla wszystkich na taką drogę? Koniki zaś możecie wyżydzić od Bardki jak co :P

To chyba chwilowo tyle...
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline