Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2021, 13:30   #138
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kaladin długo milczał.

Potwór zdał się mniej groźny niż kilka ghuli. Czyźby Walter nie chciał ich skrzywdzić? Czyżby był jedynie dzieckiem proszącym o pomoc, a oni go zabili? On go zabił?

Czarownik odrzucił swoją glewię, a ta rozpłynęła się w mroku zanim zdążyła uderzyć o taflę wody.

- Na bogów, cóż to za przeklęte miejsce? Powinniśmy ten dom spalić, tak by nie został tu kamień na kamieniu.

Powiedział zaciskając zęby.
Wrócił jeszcze po tarczę i włócznię leżące przy potłuczonym ołtarzu.

Tym razem Kaladin zamykał kondukt żałobny. Zasłużyli na to, żeby wyjść. Zniszczyli ołtarz... zabili Waltera. Zabili Durstów. Cały wszechświat powinien uznać, że już dość... że wystarczy... drzwi powinny stanąć otworem.

Ale czarownik miał złe przeczucie. Wszystko było zbyt łatwe. Dom pewnie nie powiedział jeszcze ostatniego słowa...
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline