Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2021, 23:38   #15
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Jeśli chodzi o sesję, to intryga spoko, romanse to nie wiem, bo postać jest brzydka, albo nijaka. Trudno powiedzieć, kto by miał się w niej zakochać, albo w kim ona. Chyba że rozmawiamy o romansach krasnoludów to wtedy jak najbardziej spoko. Detlef z bukietem kwiatów śpiewający serenadę pod oknem ukochanej to coś co chciałbym zobaczyć nawet wydając PP.

Pasuje mi bardzo miejsce akcji, czyli miasto. I je chętnie będę eksplorował szukając dowodów i innych przygód, więc chętnie zobaczył bym elementy sandboxa nawet w wersji losowej, albo czegoś w rodzaju krótkich incydentalnych zleceń na posta lub 2 (tak aby nie zaburzać innym rozgrywki).

Mój główny cel to dogadać się z postacią, żeby nabrała trochę życia, bo na razie nie jestem zadowolony z tego co jest. Myślę ją ubarwić, ale chciałbym, żeby to wyszło naturalnie. Jak się ją wypuści na miasto, to zobaczymy co tam wymyśli.

Sama Roz ma ochotę zaimponicić wywiadowi osiągając jakieś sukcesy, czyli na początek podłapać jakiś trop, a potem więcej tropów i dowodów.
Myślę, że będzie też próbowała ciągnąć jakieś inne szpiegostwa na boku, budując swoją pozycję w towarzystwie kupców. Roz nie jest raczej zorientowana na kasę, bardziej na sukcesy zawodowe.
Chciałbym ją nauczyć odgrywać arystokratkę (a potem może innych tożsamości), natomiast wydaje mi się, że na co dzień pozostanie ona osobą ukrywającą się w cieniu i unikającą przebywania na świeczniku.

Krócej: cel krótkoterminowy - zdobycie jakichś informacji o listach. Podłapanie/wykonanie dodatkowego zlecenia.
Długoterminowo (1) odkrycie roli Elektorki w spisku i dostarczenie dowodów.
(2) Zbudowanie sobie pozycji w mieście jako niezależnego szpiega profesjonalisty (np. w świecie kupców).

Muszę też doczytać detale o intrydze, bo grając Leo nie interesowała nas ona wcale.

Ponieważ moja karta jest pusta - rozwinięcia były w innym pliku, to czy te 1450 to jest to co mam do wydania?
 
__________________
by dru'
druidh jest offline