Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2021, 19:46   #7
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
Fajny odzew, minimum zebrane do gry w bardzo krótkim czasie. Wiedziałem, że na ludzi z LI można liczyć, nawet jeśli chodzi o tak niepopularny w naszym kraju system

@Alex Tyler: też uważam, że zmiany są na plus, choć część graczy narzeka, że PF2 to taki twór zawieszony między PF1 (baza, rozmach przy tworzeniu postaci itd.) a DnD 5 (uproszczenia, przychylność "niedzielnemu graczowi"), ale ja uważam, że fajnie znaleźli złoty środek. No i w mojej opinii tworzenie postaci bez point-buy czy rzucania kośćmi, tylko step-by-step, przez ancestry, klasę, background itd. daje fajny element ekscytacji i odkrywania

Mechanika też wydaje się być lepiej zrobiona, ale to już się przekonamy grając w "Upadek Plaguestone".
 
Mroku jest offline