Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2021, 21:53   #2
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Witam , graliśmy kiedys razem w " Zaczęło się w Behemsdorfie... " - i z tego co widze nasza trójka dotrwała do końca spośród kilkunastu grających - a to o czymś świadczy, głównie o tym że raczej angażuje się w sesje do końća

Kiedyś miałem ochote poprowadzić strategusa z złotego smoka - gra chyba oparta na podobnych zasadach za punkty wykupuje sie mozliwości postaci dowolne , mozna stworzyc arcymaga, zabójce czy księcia zaraz zerkne jak to sie tutaj ma do rzeczy ale widze że chyba podobnie , wstępnie zgłaszam zainteresowanie sesją , może jakoś wybuduje w tych punktach moją postac Tupika choc nie wiem czy to i tak nie wyjdzie za bardzo początkujący poszukiwacz. zobaczymy
 
Eliasz jest offline