Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2007, 20:40   #8
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
No cóż Cedryk wierzę w Twoje wyczucie bo jak wspomniałem nie szukam ludzi, którzy w pojedynkę są w stanie wyrżnąć hordy wrogów. Przypatrywałem się sesją DnD, które prowadził mój kuzyn w realu i niestety muszę stwierdzić, że po kilku przygodach jego postać w moich oczach uzyskała status nieśmiertelnej-ktoś taki nie jest mi potrzebny(chciałbym zaznaczyc, że w tym przypadku jest to lvl 13).

Alaron tak dopuszczam łączenie profesji uważam, że jest to dość ciekawe i wyciska więcej przyjemności z racji prowadzenia postaci. Jeśli chodzi o rasy i profesje z poza świata myślę, że nie stanowią one problemu.(dziś sam zapoznałem się z profesjami o których mi się nie śniło a świat jest dośc szeroki i nie wszystkie jego zakątki są zbadane) Prosiłbym jednak może, abyś już teraz napisał co to ma być rasa i profesja. W razie gdyby była ona dla mnie problemem zawsze będziesz miał czas na zmianę.(napisz na PW aby zachować orginalność pomysłu )
 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!

Ostatnio edytowane przez Mael : 30-08-2007 o 20:48.
Mael jest offline