Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2007, 22:47   #6
Kościej
 
Kościej's Avatar
 
Reputacja: 115 Kościej ma wyłączoną reputację
IMIĘ:Hematit Dragoneye
HISTORIA: Zarażony wampiryzmem został jeszcze jako dziecko. Jego rodzice przerażeni "chorobą" syna karmili go kwią wołów i owiec, ale gdy czasem służba nie dopilnowała ubicia bydła Hematit wypuszczał się na samotne łowy. To właśnie na zabitych przez siebię ludziach (najpierw dusił, potem pił) skompletował swój teraźniejszy ekwipunek. Zdobył wsystko. Oprócz miecza. Mając 16 lat Hematit uciekł z domu rodziców i wyruszył w świat szukać skarbów i nowych ofiar. Chodził od miasta o miasta, lae w żadnej miejscowości nie zoostawał dłużej niż dzień lub dwa. Tak spędził pół roku swego życia. Dnia pewnego na jesieni, Hematit zapuścił się nierozważnie do jamy cyklopa. Bestia okazała się czujniejsza we śnie niż wampir początkowo sądził. Uciekając przed wielokrotnie silniejzym przeciwnikiem, Hematit wpadł do jakiejś dziury i stracił przytomność. Gdy ocknął się zobaczył wspaniały miecz o inkastrowanej złotem rękojeść. Zamiast szlachetnych kamieni, wtopione zostały w metal szklane kulki wypełnione krwią. Wampir chwycił zawascynowany cudowną broń, ale nagle poczuł że coś nie pozwala mu jej podnieść. Hematit siłował się dwa dni i dwie noce, aby unieść zaczarowan miecz. Gdy broń wreszie spoczęła za jego pasem, wampir ujrzał słowa w swoim umyślę: "Teraz należę do ciebie, Hematicie Dragoneye. Jam jest Amykalipion - Miecz Przeklętego". Dopiero teraz młodzieniec rozejrzał się po grocie. Zasłana była kośćmi i szczątkami ludzi i zwierząt. W oddali majaczyły dżwi. Otworzył je i wyszedł do krainy nieumarłych - Darkholn.
PŁEĆ: Mężczyzna
WYGLĄD: Młody, około dwudziesto paroletni wampir. Ciemna karnacja uwydatnia bladożólte ślepia o pionowych szparkach. Kryje się w ciemnych miejscach za kolumnadami lub w narożnikach komnat. Odziany w lekką zbroję ze skóry i czarną pelerynę, aby lepiej zlewać się z mrokiem nocy.
EKWIPUNEK: Plaszcz z kaptórem, czarna tunika, zbroja skórzana, dziesięć pierścieni z okiem smoka w karzdym, Amykalipion - Magiczny Miecz Przeklętego
PRZYNALEŻNOŚĆ:wampir
KLASA:Łotr-- Skryta Śmierć ( 20 poz. +3 zręczność, +1 charyzma)
Umiejętności Klasowe dla Łotr: Wspinaczka, Łamanie kodów, Uwalnianie się, Ukrywanie, Finezja w broni (sztylet, rapier), sztuki walki, Blefowanie, Warzenie trucizn, Zakładanie i rozbrajanie pułapek, ciche poruszanie, przebieranie, kradzież.
STATYSTYKI:
SIŁA: 5
ZRĘCZNOŚĆ:5+3
MĄDROŚĆ: 10
WYTRZYMAŁOŚĆ: 10
CHARYZMA: 5+1
DOMENY AKOLITYsionika, powietrza.
 
__________________
ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY PISZESZ GŁUPIE POSTY BÓG ZABIJA KOTKA!
Kościej jest offline