Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2021, 12:33   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
łowcy V: Rozdarcie

Witam. Niektórzy z Was jeszcze może mnie pamiętają, dla innych będę obcym nickiem. Za namową mojej żony, Ravanesh postanowiłem wrócić z ostatnią, zamykającą wątki sesją w moim świecie autorskim "Łowcy".

Być może ktoś z dawnych Graczy w ten system zobaczy tą rekrutację i będzie chciał dołączyć - proszę o PW.

Nie będzie to typowa rekrutacja. Z kilku powodów.

Po pierwsze - będzie to domykanie dawnych wątków, zatem każdy nowy Gracz może czuć się zgubiony, zdezorientowany i mniej zaangażowany.

Po drugie - będziemy pisać w tempie spokojnym, dogrywać na Googledockach itp. co może okazać się czasochłonne.

Po trzecie - szukam ludzi, którzy poznają świat. Czytali moje sesje.

Jeśli ktoś jest zainteresowany dołączeniem do gry, niech do mnie napisze na PW. Wyjaśnię w czym rzecz i ustalimy wszystko na spokojnie, w momencie gdy sesja będzie się "rozpędzała". Szukam 1 - 2 osób - tyle wystarczy, aby dodać kolorytu i głębi naszej zabawie.

Pozdrawiam

Armiel

EDIT: A Tutaj link do zaczętej sesji: http://lastinn.info/sesje-rpg-inne/1...rozdracie.html

Resztę znajdziecie w moim profilu. ŁOWCY od I do IV w linkach do sesji
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 08-08-2021 o 12:38.
Armiel jest offline