Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2021, 17:18   #1
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Chcę być kimś

Witajcie moi drodzy w naszej przygodzie fantasy Pytajcie tutaj swobodnie o wszystko czego potrzebujecie. Jeśli chodzi o walki i to jak je będziemy rozgrywać to dojdziemy do tego gdy faktycznie zajdzie taka potrzeba. Póki co będę Was prosił o testy tutaj. Wynik możecie wrzucać tutaj jak i w ukrytym elemencie w poście.

W razie jakichkolwiek niepewności co do mechaniki pytajcie śmiało. Mam wrażenie, że w sesji uczestniczą same osoby które już jako tako z Savegami miały styczność, więc trzymam kciuki, że znacie chociaż podstawy rzucania kostkami Jeśli nie to odsyłam do jazdy próbnej http://wydawnictwogramel.pl/download/Jazda_Probna.pdf

W pierwszym poście prosił bym byście zawarli tez jakąś wzmiankę na temat reszty towarzyszy. Jak na siebie wpadliście i co razem przeżyliście. Nie muszą to być rozwlekłe opowiadania. Wystarczy kilka zdań o jakiś dotychczasowych doświadczeniach.

Wszyscy macie po 3 fuksy na start Za ładny opis wcześniejszych doświadczeń nagrodzę ekstra fukcem
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline