Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2007, 23:07   #15
Oszukista
 
Reputacja: 1 Oszukista jest na bardzo dobrej drodzeOszukista jest na bardzo dobrej drodzeOszukista jest na bardzo dobrej drodzeOszukista jest na bardzo dobrej drodzeOszukista jest na bardzo dobrej drodzeOszukista jest na bardzo dobrej drodzeOszukista jest na bardzo dobrej drodzeOszukista jest na bardzo dobrej drodzeOszukista jest na bardzo dobrej drodzeOszukista jest na bardzo dobrej drodzeOszukista jest na bardzo dobrej drodze
Morrowind, według mnie nie ciekawa, ponura i agrywalna gra. Nie podoba mi sie Morrowind ponieważ nie ma jakotakiego wątku, questy sa nie ciekawe i źle zrobione, jedynym plusem gry jest dóży świat, co do tego Morrowind był przełomem, jednak naprawde oprzerny światr nie rekapensuje złego zrobiewnia tego świata. W the elder scrolls III jest problem właśnie z fabułą bo źle zorbione modele postaci dsało by sie przeboleć gdyby jakaś dobra i normalna fabuła. Grając w tą gre miałem wrażenie ze ide torem prowadzącym jedynie do wzbogacenia się i kupienia fajnego equipa. Ciągłe i męczące triki jak to tu kogos okraści było poprostu...męczące. Dla mnie przynajimniej ta gra skupiała sie wokój kradziestwa i oszukaństa Zato w The Elder Scrolls IV: Oblivion nie tylko fabuła była świetna i questy bardzo dobrze zrobione to grafika była niesamowita a wraz z rozbudowanym systemem tworzenia postaci (co sprawiało że można było wyjść na ludzi z twarzy) dawało wiele godzin niesamowitej zabawy Śwait co prawda nie był taki wielki ale nadrabiał piękny a czasami strasznym otoczeniem. Morrowind nie może sie równać z Oblivionem.
 
__________________
Nie żuj gumy w lesie bo cie czołg przejedzie
Oszukista jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem