Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2021, 20:03   #6
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Przepraszam, ale chyba nie napisałeś, na którym poziomie ma być stworzona postać, czy to oznacza, że ma być na 1?

Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
Dozwolone są tylko materiały oficjalne. Osobiście posiadam tylko Podręcznik Gracza, Przewodnik Mistrza Podziemi, Wybrzeże Mieczy oraz omawianą przygodę, dlatego zachęcam do korzystania z tych podręczników. Nie zabraniam innych, lecz w przypadku zastosowania innych podręczników należy w karcie (np. za pomocą komentarzy) dać pełen opis zastosowanych domen, atutów, itd. itp.
Ja mam wszystkie na DnD Beyond wykupione i tam zazwyczaj robię pierwowzór, więc czasami nawet nie wiem co jest z czego Ale jakby, co to ogarnę A jak widzisz kwestię flavouru? Tzn. interpretacji mechaniki w fikcji. Np. jak dostaję class feat, że rosną mi rogi, to czy mogę mieć in game kocie uszka?

Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
Mam świadomość że mogę przesadzać z wizualną stroną sesji i nie wymagam tego samego od graczy. Po prostu to lubię.
Dla mnie to brzmi jak zaleta

Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
Avatar 300x200 px - zachęcam do korzystania z avatarów w stylu zastosowanym w dawnych grach komputerowych (Baldurs Gate, Icewind Dale).
Czy to jakaś sugestia co do klimatu sesji? Bo jak tak, to ja się zgłaszam na 10000%. Przegrane z 3k godzin w tych grach
 
Alex Tyler jest offline