Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2021, 20:52   #7
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bellatrix Zobacz post
Pytanie, czy nowi na forum mają jakieś szanse dostać się do gry?
Na ogół mam jedno miejsce zaklepane dla świeżaków, co nie znaczy że nie może być ich więcej, jak uznam że warto, albo nie będę miał wyboru

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Przepraszam, ale chyba nie napisałeś, na którym poziomie ma być stworzona postać, czy to oznacza, że ma być na 1?
Tak, na 1.


Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Ja mam wszystkie na DnD Beyond wykupione i tam zazwyczaj robię pierwowzór, więc czasami nawet nie wiem co jest z czego Ale jakby, co to ogarnę A jak widzisz kwestię flavouru? Tzn. interpretacji mechaniki w fikcji. Np. jak dostaję class feat, że rosną mi rogi, to czy mogę mieć in game kocie uszka?
Jestem do dogadania, ale mam swoje granice. Kocie uszka je zuchwale przekraczają.

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Czy to jakaś sugestia co do klimatu sesji? Bo jak tak, to ja się zgłaszam na 10000%. Przegrane z 3k godzin w tych grach
Niestety nie grałem zbyt wiele, więc ciężko mi obiecać zachowanie klimatu. Choć za dobrze nie znam tych gier, chciałbym możliwie zachować ducha Doliny Lodowych Wichrów, jaki wielu z was zna z tych gier. Nie będzie to odwzorowanie, bo trudno odwzorowywać coś czego się nie zna, ale wydaje mi się że mniej czy bardziej czuję jak to powinno wyglądać i potrafię stworzyć coś zbliżonego.
 
Rewik jest offline