Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2021, 22:55   #326
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Po walce Samuel nie miał sił na wiele więcej, czuł się dobrze wiedział że zrobił to co należy kłótnia z Matką oczyściła atmosferę Zborowski czuł się lekki. Był osłabiony walką i leczeniem i tak nadwyrężonego organizmu ufał że wszyscy sobie poradzą Stasiek był pod najlepszą możliwą opieką a Stefeka lepiej pocieszy jego przyszła dziewczyna Leslie i Mistrzyni Winry niż mógłby jakieś stary potłuczony weteran...

Zresztą był zanadto zmęczony żeby myśleć nie mówiąc już o wchodzeniu w takie delikatne sytuacje... Zresztą, wyraz twarzy Stefana przypomniał Samuelowi oczy żołnierzy wycofanych z frontu z powodu szoku bojowego to spojrzenie nie pasowało według znachora do tak młodej twarzy ale wszyscy zdecydowali się na to ryzyko gdy przystąpili do walki o losy świata.

Teraz jedyną nadzieją dla dzieciaka był czas i pomoc bliskich Samuel musiał odespać gdy tylko dostał się do hotelu zasnął kamiennym snem bez koszmarów czy złych wspomnień.

Potem Ścieżka Caina

Danchemik odświeżony snem oraz kąpielą w piasku w czystym stroju uśmiechnął się na widok młodej pary - Cieszę się że znaleźliście siebie nawzajem. Pani Ścieżko nie będę zaśmiecał przepastnego Ogrodu Waszego umysłu usprawiedliwieniami... Chciałbym po prostu powiedzieć przepraszam i podziękować za uświadomienie mi wady alchemików którą postaram się zmienić- Powiedział i zgiął się w głębokim ukłonie.

- Aha, byłbym zapomniał jest zlecenie na wszelkie informacje i legendy na temat Kościeja Nieśmiertelnego i jego Zakonu jakie dacie radę skompilować... Sama może Pani wybrać czy chcecie przyjąć to jako prywatne zlecenie od Generała Mustanga, Generał Armstrong lub ludzi Grummana. Tak czy inaczej upewnię się że dostaniecie sowity bonus - Obiecał.

Razem z wiadomością do Greedowców przesłał Cainowi kilka egzemplarzy najlepszych dzieł Nory (tych mniej erotycznych ) oraz poradnik "Sztuka Kochania" Helli Wisłockiej Piastańskiej gospodyni zdelegalizowany przez DRAHMIskiego okupanta co uczyniło go jeszcze bardziej popularnym wersje bez ilustracji. Skoro taki epistolograficzny romans pensjonarski jak "Drakula" połączony z niewinną bliskością tak ich rumienił, trzeba było uważać.

Cytat:
W ramach podziękowania za danie szczęścia Pannie Ścieżce i zagojenie ran które ja swoją bezmyślnością zadałem wiem że jesteście dobrym człowiekiem nie żeby moje zdanie się na cokolwiek tu liczyło po prostu dbacie o nią
Napisał w dołączonym do opakowany w szary papier parceli.
 
Brilchan jest offline