Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2021, 11:48   #12
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Tzn.? Bo może bym się zgłosiła, ale też nie wiem, czy znajdę chęci i czas, by tworzyć długie i ambitne posty A na docu byłoby tyle samo czasu na odpowiedź, czy krócej?
No takie, jakie będą potrzebne. Nie wymagamy dwustronicowych postów z pełną rozkminą nad każdym krokiem postaci. Ale nie chcemy też postów typu "To ja go walę w ryj" Powiedzmy - optymalnie tak pół strony, może więcej. Aby było co czytać i abyśmy, jako MG, wiedzieli, co postać zamierza.

Co do Google docków - piszmy, kiedy możemy. Jak nie możemy, nie piszemy. Kiedyś byłem bardzo wymagającym MG pod tym względem. Teraz, z racji wieku, już mi się nie chce :P Zresztą Google dock będzie bardziej uzupełnieniem sesji, niż wymogiem. Chociaż to nadal najlepsze narzędzie do rozegrania rozmowy pomiędzy kilkoma osobami.

P.S. Mamy już 3 Karty. Miło. Przypominają się czasy, gdy miałem po 30-40 zgłoszeń do sesji Mam jednak nadzieję, że tym razem tak nie będzie. Nadal nie lubię odrzucać Graczy na etapie rekrutacji. Tutaj nic się u mnie nie zmieniło.
 
Armiel jest offline