Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2021, 15:47   #9
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=c_IqXH85x3w[/MEDIA]

Jakieś skrzypek w kącie pokoju zaczął grać melancholijną melodie Lory roześmiała się oglądając światło świecy poprzez kryształ górski wprawiony w srebrną obrączkę, którą miała na palcu - Jak cieplutko uhhh, jakby kula ognia wybuchła mi w płucach, ale arcymag będący też kapłanem zmienił ogień w lecznicze światło- powiedziała następnie, przytuliła się do policzka Iranda i zaczęła mu szeptać do ucha:

- Dużo rzeczy dzisiaj zrozumiałam rozumiem, czemu robisz to, bo czuje się tak lekko, zupełnie inna lekkość niż ta od trunków... Wydaje mi się, że lepiej też rozumiem ojca... Wiesz to, co zrobiliśmy tam na zewnątrz, w świecie gdzie magowie mogą tworzyć kataklizmy jednym zaklęciem, bóstwa chodzić po ziemi i naginać rzeczywistość wiarą ludzi, potężne starożytne smoki o sile z koszmarów to wszystko potrafi sprawić, że czuje się taka mała... Ale posiadanie władzy nad życiem innej istoty sprawia, że czułam się potężna. Przez ten jeden krótki moment świat skurczył się do naszej trójki mieliśmy moc bogów - Plotła zaspanym szeptem.

- Czy tatuś czuje się tak codziennie tylko z tysiąckrotną siłą? Chciałabym żeby nie był rasistą może po prostu czuje się gorszy? Tyle ras żyje dłużej od ludzi nawet ty będziesz starzeć się wolniej i żyć dłużej dzięki elfiej krwi. Może papciem powoduje zazdrość ? Dlatego zajęłam się magią istnieją czary, które pozwalają zachować młodość i siłę, ale zanim się ich nauczę pewnie będę już stara i zgrzybiała jedynie z galerią twoich obrazów żeby przypomnieć mi jak byłam jędrną młódką. To niesprawiedliwe że inni mają długie życia z przyrodzenia - Parsknęła niezadowolona.

Fatsun wszedł za parawan był jednak niedokładnie zaciągnięty kontem oka zauważyłeś, że wyciągnął z kubraka zwój, który po chwili zmienił się w proch czyżby rzucił jakieś zaklęcie?


 
Brilchan jest offline