Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2005, 00:52   #2
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ja to widzę tak:
W sesji otwartej fantasy na samym początku każdy się opisał i było dobrze, bo przynajmniej wiadomo było co i jak. Proponuję zrobić rzecz następującą - każdy, kto dołącza się do gry ma obowiązek opisac swoją postać nawet jeśli poczatkowo inni gracze jej nie widzą. Opis powinien wyglądac mniej więcej następująco - wygląd zewnętrzny dokładny, wygląd wiekowy (np. wygląda na ok. 20-22 lata), widoczny ekwipunek, tudzież odznaki wszelkiego rodzaju, nie zapomnieć o broni, jeśli ją widać + znaki szczegółowe. Oprócz tego na początku postu, jeśli bezpośrednio piszemy o poczynaniach naszego BG, piszemy pogrubiona czcionką imię bohatera. Jeśli chodzi o profesję, zawód etc - jestem przeciwna, chyba, że zakładamy, że postacie znają się od jakiegoś czasu. Jeśli postacie sa sobie obce, wtedy nie ma potrzeby. Taki zawód jak policjant jest zauważalny, ale nikt nie musi wiedzieć kim jestem aż tak dokładnie.
A ewentualne wszelkie inne rzeczy pisac w komentach. Tudzież pytania do graczy, jesli coś jest niejasne.
 
Milly jest offline