Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2021, 18:33   #10
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich razem i każdego z osobna, mam nadzieję, że będzie nam się razem super grało!

I skaczę i macham pomponami z radochy, że zostałam przyjęta :PPPP a ty Armielu nie być taki skromny, ludzie do twoich sesji walą drzwiami i oknami, boś solidna firma ^^

No dobra, to jak już posmarowałam... ( ) to miałabym też może takie jedno czy dwa pytanka...

Możemy światotworzyć, szpoko. A jak wygląda sprawa np. z treningiem futbolu i jednoczesnym razem z nim treningiem Cheerleaderek? Albo z meczem? Bo to już chyba takie trochę "za poważne" sprawy, żebym sama sobie zdecydowała, że np. Trening jest we wtorek i czwartek, a mecze w soboty i wsio

A w końcu np. na treningu mogą być i jacyś BG na trybunach, ot żeby sobie tylko pogadać, jakiś/jacyś inni mogą się kręcić w pobliżu... wiadomo o co biega.

~

Portreciki owych NPC/rodziców też możemy dawać, czy lepiej nie/czy może wy MG macie coś przygotowane?


~

Kilka pytań pójdzie również jako pw, odnośnie samej Jess...



Chyba aż taka nieznośna nie jestem?

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline