Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2007, 14:14   #8
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Hanzo, spróbowałem, ale nie przebrnąłem do końca. Wystawiłem ocenę dość drastyczną, ponieważ tekst jest masakrą na żywym o kochanym przeze mnie języku!

Imiona z dużej, dynastia jest Toturi (a nie TAturi) a Bayushi jest Kyuden (pałac) nie zaś Kyudan (czyli stopień mistrzostwa w łucznictwie ze zjedzonym myślnikiem).

Chcesz, by ktoś Cię czytał? To naucz ich swojego języka, albo pisz w języku polskim! Taka ilość błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych i słownikowych dyskwalifikuje ten tekst na wstępie. To już przestaje być język polski niemal.

Bo nie o to chodzi bym ja się domyślał, że chodzi Ci o łóżko kiedy piszesz łusko, co jest wołaczem od łuski (pytanie: węża czy naboju?).

Zgroza!

Surowość oceny uzasadniam dodatkowo tym, że jest kwestią mniej niż 15 minut dla kogoś z łączem internetowym poddanie tego tekstu obróbce gramatycznej i ortograficznej. Wystarczy Firefox z zainstalowanym słownikiem, Word, czy którekolwiek z innych narzędzi dysponujących poprawiaczem pisowni. Jeśli nie starasz się nawet o to, nie spodziewaj się oceny wyższej.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem