Wątek: Sonda nr 1
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2021, 17:35   #17
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
- Panie docencie oto wyniki sondy - jeszcze ciepła kartka białego papieru w formacie a4, pachnąca ozonem i frytkami z maca, które notorycznie podjadał asystent kierownika projektu.
- Jak to wyniki? Już?
- Ano już - dumny asystent wypiął pierś do pochwały i odznaczenia.
- Ty baranie skończony! Ty durniu jeden! Dyplomy i magistry za gęsi i kiełbasę! Świnie paść, a nie się naukowymi badaniami zajmować!
- Panie docencie, tylko spokojnie. Ja nic nie zrobiłem, a to co pan mówi to mobbing w czystej postaci.
- W rzyci mam ten twój mobbing i tą cała waszą poprawność polityczną. Lepiej się szykuj, bo jeszcze wiele mowy nienawiści popłynie dzisiaj z moich ust.
- Panie docencie, ale ja...
- Tak wiem, wiem. Nic nie zrobiłeś, ale na państwowej posadce to tak można, nie?. Echh... co za ludzie. Jak żyć, panie Administratorze, jak żyć na takim foru.. tfu.. w takiej karczmie. Ech...szkoda słów.

Ktoś, coś musiał poknocić w dziale projektowania i ledwo sonda wystartował, a już witaliśmy ją w bazy.

Trudno, najwyraźniej tak musiało być.

Mimo wszystko z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim za głosy w sondzie, opinie, oceny i reputację. Zawsze to miło, jak jest odzew na podjęte działania i pomysły.

Wyniki sondy nie są jednoznaczne, ale na pewno dają wiele do myślenia i będą przez najbliższe dni przedmiotem wielu analiz krytyczny, jakościowych i porównawczych. Oczywiście powstanie raport komisji badawczej, ale niestety z uwagi na wrażliwe dane i panujące przepisy, będą one utajnione i dostępne tylko dla osób z certyfikatem dostępu do informacji niejawny, ewentualnie za opłatą, gdyby ktoś był bardzo żądny wiedzy i wyników zebranych danych statystycznych. Numer konta i dodatkowe informacje prześlę przez PW chętnym i wnikliwym badaczom.

Krótka konkluzja może paść już w tym momencie.

Grono badawcze po wstępnej analizie zebranego materiału badawczego i preliminarnej ocenie wypowiedzi i zapatrywań bywalców, którzy mieli odwagę zabrać głos oznajmia, co następuje.
Z powodu braku jednoznacznego i większościowego wskazania, gremium naukowo badawcze uchyla się od finalnej decyzji i planuje zebrać się w najbliższych dniach na konsylium i na którym podejmie ostateczną decyzję, który z szeregu zaprezentowanych szerokiemu gronu wysublimowanych, zrównoważonych i niekonwencjonalnych konceptów fabularnych, zostanie finalnie wcielony w życie.
Ostatecznego wyboru konsylium dokona spośród następujących opcji:
- Koneserzy juchy pod palmami;
- Feerie afrykańskiego mroku;
- Mo-czary;

Gdyby jeszcze jakiś bywalec tej karczmy chciał się wypowiedzieć, albo też nawet zagłosować, to nadal można skorzystać z formularza dodatkowego AXC-321D i przesłać do na adres skrzynki pocztowej Ribaldo-LI-PW lub gdyby skrzynka nie posiadała upgrade'u kumoterskiego, dokonać wpisu w tym wątku.
Konsylium naukowe zaangażowane w ten projekt badawczy doskonale zdaje sobie sprawę, że przy barze toczy się zażarta dyskusja, żeby nie użyć dosadniejszych słów, z karczmarzem oraz obsługą kuchni o jakość serwowanych posiłków oraz w temacie nadgorliwości bramkarza, który posunął się do niecnych i nazbyt zapalczywych reakcji względem kilku stałych klientów tego przybytku, trudno więc będzie rywalizować o atencję z tak doniosłym problemem, ale mimo wszystko spróbujemy.

Mimo to, gdyby ktoś, coś chciał jeszcze dopowiedzieć, dopisać zagłosować, to zapraszam.

Rekrutacja zapewne pojawi się w przeciągu kilku najbliższych dni.


This is the end
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline