Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2021, 22:19   #13
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Chodzi za mną pomysł Bakałarza Profesora wyrzuconego z uczelni za to że próbował przekonać ludzi że nie morowe powietrze powoduje zarazę ale ludzkie fekalia za co został wyśmiany i w infamii przeniósł się na wieś aby pomóc chłopom w stylu pozytywistycznego doktora Judyma znalazł szczęście żonę doczekał się dzieci ale zaraza odebrała mu i to może więc zwrócił się w kierunku magii ? Nie jestem pewien na pewno by chciał zrozumieć świat żeby nikt nie musiał cierpieć jak on cierpiał. Nie wiem jaka klasa chyba medyk ?

Zajął by się tą sprawą żeby zyskać sławę i możnych protektorów którzy wsparliby jego badania nazwałby się Jonathan Wesse i byłby BARDZO luźno inspirowany tą postacią historyczną

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=TLpzHHbFrHY[/MEDIA]

Mam w związku z tym pytanie czy jest potrzebna znajomość systemu i mechaniki ? Bo pierwsze znam minimalnie. Na tyle ile osoba co siedziała parę lat w polskim fandomie wiem coś tam o skavenach, słyszałem o krasnoludach łowcach i żarty o spaczeniu WH40k i jesiennej gawędzie, i klasie ulicznego zbieracza kału :P mechaniki nie znam w ogóle a podręcznik miałem w ręku przez 5 min jak stemplowałem w ramach praktyk w bibliotece. Mechaniki nie znam w ogóle ale szybko się uczę :P

Nie wiem jaką klasę mu dać medyk, lekarz guślarz ? Sądzę że jako świeżak lepiej żebym nie brał nic związanego z magią bo słyszałem że pokomplikowane w tym systemie.

A żart z kategorią wiekową miodny uśmiechnąłem się

Może on mieszkałby w tej puszczy a zamordowana to była jego żoną ? Dzieciaki mógłbym sobie odpuścić
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-08-2021 o 22:26.
Brilchan jest offline