Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2021, 18:26   #5
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, przed chwilą pojawił się pierwszy post fabularny, który przybliży Wam okoliczności morderstwa w wiosce oraz Waszą bieżącą sytuację. Zapoznajcie się z nim proszę na spokojnie w międzyczasie, z biegiem fabuły poczekamy na nadesłanie wszystkich brakujących jeszcze KP (sporo już mam)/

Co do trójki z Herrendorfu, mam następującą propozycję: nie poruszajmy w tej sesji powodów, dla których Franz, Olivia i Karl znaleźli się w tercecie w Sindelfingen. Wystarczy, że od czasu do czasu któreś z nich nawiąże jakimś zdaniem do wydarzeń sprzed kilku miesięcy w swoim własnym gronie - inni BG nie muszą zaś wiedzieć niczego o sprawie Pana Wron.

@Asmodian, w fabularce pominąłem obecność konia, ale jeśli będziesz chciał, będziesz go miał. Weź mimo wszystko poprawkę na noc, gęsty las i wszechobecne wilki - z logicznego punktu widzenia zwierzę byłoby dużo bezpieczniejsze w Sindelfingen.

@Bielon, nazwisko Twego bohatera oznacza w mowie Skandynawów "Grzeczny".

@Obca, angielski Mouse to niemiecki Mause (pozwoliłem sobie zmienić dla klimatu, ale mogę przywrócić na oryginał, jeśli bardzo Ci zależy

Dostępne mi awatary ustawiłem na 200.
 
Ketharian jest offline