Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2021, 19:11   #1
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
The Elder Scrolls RPG?

The Elder Scrolls RPG

Szanowni, już od dłuższego czasu chodzi mi po głowie sesja w świecie Tamriel. Jestem wielkim fanem tego uniwersum i wiele czasu spędziłem przez ostatnie lata przy komputerze zagłębiając się w to uniwersum. Jakiś czas temu gdzieś na LI (za nic nie potrafię przypomnieć sobie tego topiku) rozmawialiśmy o mechanice TES wskazując między innymi na autorski oldschoolowy system, który zwie się The Unofficial Elder Scrolls RPG (3rd ed).

Poczytałem te wszystkie podręczniki na spokojnie, przestudiowałem zasady i doszedłem do wniosku, że faktycznie chciałbym to poprowadzić. Fabularnie sesja osadzona byłaby w roku 2E 582, a więc w roku startowym ESO (które stanowi ogromną kopalnię fluffu). Byłaby to przygoda w klimacie heroic fantasy, z dużą dozą magii.

Na ten moment nawet nie próbuję określić terminu startu, bo jeśli JohnyTSR odpali dla mnie drugą część Caligine i jednocześnie załapię się do roli goblina u Her_Cerbina, to będę miał zajętych dziewięć slotów sesyjnych jednocześnie (a to już faktycznie trochę dużo).

Tak więc chciałbym jedynie wstępnie sprawdzić jak dużym zainteresowaniem mogłaby się cieszyć w przyszłości potencjalna rekrutacja.
 
Ketharian jest offline