Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2021, 14:45   #4
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
@Lord Melkor
Myślałem o wszystkim, od wampirów po magów.

@Asmodin
Oczywiście masz rację. W 5 edycji wampira żeby to podkreślić cała walka ogranicza się do rzutu kośćmi za NPCa, rzutu kośćmi gracza i sprawdzeniem który więcej wyrzucił. Tyle ile więcej wyrzucił tyle obrażeń daje temu drugiemu.

Dlatego myślę o edycji 4 czyli tej znanej jako 20th Anniversary. Tam walka jest mocno mechaniczna.

Co do samych ras Świata Mroku to dużo zależy o jakim pułapie doświadczenia mówimy. To jest coś, co musiałbym przemyśleć w zależności od zainteresowania. Masz rację, że tworzona zgodnie z zasadami postać wilkołaka rozszarpuje praktycznie każdą początkową postać wampira. Balans stopniowo się zmienia, by przy starych wampirach zmieniać je praktycznie w istoty polujące na wilkołaki dla rozrywki.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline