Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2021, 16:31   #6
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Koncept wyśmienity.

Ale może jednak bez magów?
Raz, że na takiej nadnatural classic arena będą mniejsze szanse na oberwanie Paradoksem i taki Mag rzeźbi jak chce. A Mag na takim full potencjale to jest motyw naprawdę z zupełnie innej ligi. Te wszystkie futerkowe dary czy dyscypliny ssaczy przy wyjęciu magii dynamicznej z jej kajdanek, to... ło matulu...
Dwa, że mag nawet przy jakmś obowiązującym Paradoksie może mieć pod ogonkiem jego długofalowe 'odwinięcia się'.

A jak arena tylko z nazwy, a ogólnie traktowana jednak szerzej, jak w wersji Corrikowego "Polowania" ([oWoD] Polowanie) obciętego o fabułę, to trzeba by tu bardzo uważnie zbalansować (czyt. wykastrować) cechy pozycji. Bo się może okazać, że parę osób walnie 'Wpływy' na max +inne tego typu smaczki i zamiast postaci realnie się tłuczących, to wyjdzie walka na zasoby i zaplecza, co de facto ewoluuje w polityczno-strategiczny PBF w warunkach wojny domowej w kraju robiacym za bazę rozgrywki

Cytat:
Napisał Mi Raaz"
Myślałem o wszystkim, od wampirów po magów.
Abominacje też?

Joke ofc, przepraszam, musiałem...
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 06-09-2021 o 16:35.
Leoncoeur jest offline