Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2021, 22:01   #834
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Policjant starał się utrzymać kamienny wyraz twarzy. Zastanawiało go czy Feng może z niej nie tylko coś wyczytać, co dostrzec podobieństwo między Kaburagim Daichim, a Kunem Zhengiem. Może lepiej się w ogóle nie uśmiechać.
- Och znałem go dekady temu, a już wtedy zapowiadał się na strasznego knuja. Potem cóż... Z czasem relacje się rozluźniły. -skwitował - Po prostu wasza opowieść, pani Feng... Można by powiedzieć, że potwierdziliście mi jak bardzo ludzie się nie zmieniają chyba, że na gorsze

"I że psychologa może się walić. Zrobiłem dobrze, że nie zabrałem ze sobą braci" - pomyślał z zimną satysfakcją.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline