Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2021, 11:18   #835
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar uśmiechnął się i odpowiedział szeptem - Wiem ale mimo pierwszego złego wrażenia pomoc Strażników Mgieł okazała się konieczna więc wolę mieć kogoś w zapasie. Wiesz że Awatar Kuruk oprócz jeźdzenia na falach jeździł też na lawinach górskich ? Ja na podobnej zasadzie mam nadzieje że siła lawiny którą uruchomiłem nie zmiecie nas a zadziała na naszą korzyść

Uśmiechnął się szeroko zawsze wychodził z założenia że należy przyjmować przezwiska bo wtedy tracą swoje negatywne zneczenie ale pucek naprawdę mu się podobało. Był nazwany o wiele gorszymi obelgami - Prawda że urocza ksywka ? - Spytał z uśmiechem.

- O cześć! Jak się miewasz ?- Przez chwile zastanawiał się czy komentarz o księżycu adoptowanej córki awatar Korry i Satomi też odnosi się do jego krągłych dziecinnych policzków ? Przez chwile, chciał jej powiedzieć o głupiej teorii Hidekiego ale uznał że nie byłoby to miłe niech chłopak sam się wkopie jeżeli się odważy.

Na pewno byłoby to bardziej zabawne.
 
Brilchan jest offline