Wątek: Kampania
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 16:36   #3
Moldgard
 
Reputacja: 1 Moldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemuMoldgard to imię znane każdemu
Zle mnie zrozumiales mam bardzo duzo pomyslow w glowie, codzienie przychodza nowe. Chcialem poznac pragnienia graczy w co chcieli by zagrac wystarczy mi jedno zdanie z zniego utworze kampanie. To taki poczatek kampani lecz na innym forum ktore niestety zostalo zamkniete.

W Imperium nastał krysyz, świątynie poprzez swój ped do władzy wywołały walki. Potajemnie poczeły wysyłać na siebie skrytobójców czy innych łotrów na najbardziej wpływowych kapłanów. Nieliczni znają szczegóły tej sprawy, inni nie chcą mieć z tym nic wspólnego, ponieważ informacje te są i będą przez pewien czas niebezpieczne. Władza postanowiła coś z tym zrobić.

Do małej komnaty oświetlonej przez kilka świec wchodzi wysoki, przybrany w czarny płaszcz mężczyzna, mowiąc: "Mam do panów pewną sprawe... Jam jest Aron Sprawiedliwy, najwyższy kapłan w świątyni Vereny. Zapewne słyszeliście o konflikcie między świątynnym." Z min słuchaczy wynikało, że nie był to temat im obcy. "Przejdźmy do sedna sprawy potrzbuję grupy wykfalifikowanych łotrów którzy podjeli by się zabójstwa naczelnych kapłanów Sigmara oraz Ulryka, a także spalenia pewnych dokumentów. Jestem pewien, że to zakończy spór który i tak już trwa za długo. Misja jest niebezpieczna a więc sporo za nią napewno weźmiecie. Oferuję aż 300 sztuk złota dla osoby. 150 sztuk złota jako zaliczka aby się dokładnie przygotować co wy na to?" - po jego słowach kilka osób opuściło pomieszczenie. Została 3 odważnych a zarazem szalonych łotrów.
 
__________________
Quick! Like a Shadows we must be!

Ostatnio edytowane przez Moldgard : 01-09-2007 o 17:27.
Moldgard jest offline