Wątek: Kampania
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 16:16   #4
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
Moldgard - dawanie rad, jak to zrobił Cedryk, nie jest domeną ideałów. Ba, nie może być, bo wtedy nikt nie mógłby innym radzić.

Mimo wszystko, zachowanie takie jak Twoje jest, według mnie, co najmniej nieprzemyślane.
Po pierwsze, taki np. ja, jako gracz, nie byłbym zachwycony stwierdzeniem "powiedzcie w jakim systemie, a ja zrobię świetną sesję". Ale już nawet to zostawmy.
W takim razie - druga sprawa: Rozejrzyj się po forum. Wiele sesji w różnych systemach działa. Wiele rekrutacji w różnych systemach ma chętnych. Można z tego wywnioskować rzecz oczywistą - każdy ma inne preferencje. A jako że użytkowników forum jest naprawdę wielu, istnieje mała szansa, by do interesującej, dobrze napisanej rekrutacji nie zgłosił się nikt.
Od Ciebie, jak MG, zależy, jaką sesję stworzysz. Naprawdę, lepiej napisać ją, zanim zacznie się zbierać graczy.

Konkludując: To pisząc dobrą rekrutację sprawiasz, że gracze chcą uczestniczyć w takiej sesji, jaką Ty masz do 'zaoferowania'.
 
Diriad jest offline