Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 16:37   #2
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Dla wszystkich którzy być może wysłali mi historie poprzez adres załączony do forum mam obecnie z nim probelmy część postów nie dochodzi lub dochodzi uszkodzona w taki wypadku proszę o kontakt na GG lub o przesłanie historii i KP na ten adres Dumaeg@poczta.onet.pl.
Przepraszam za kłopot jeśli jakiś sprawiłem.

Na razie otrzymałem pojedynczą historię postaci która została zaakceptowana od Lhianann wymaga ona tylko niewielkich zmian to znaczy dokładnie dopracowania jednego szczegułu no i oczywiscie KP. Oczywiście czekam na następne historie jeśli znajdą się minimum trzy zadawalajace historie rozpocznę wcześniej

Mineła połowa czasu jak narazie otrzymałem jedną historię postaci bez KP historia jest dopuszczona, czekam na innych do 20.

Do dwudziestego niewiele czasu więc ogłaszam kto już jest przyjęty.
Aileen Ariahnhrod McManos - Lhianann proszę o kontakt na pryw. albo gg.
Władimir „Bogunowicz” - John 5

Dołączył nowy gracz, rekrutacja trwa już tylnko do piątku w sobotę można się spodziewać nowego postu.
Phillipe de la Baume le Blanc - 3killas.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez fleischman : 16-09-2007 o 23:55.
Cedryk jest offline