Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 17:54   #9
Niemy
 
Reputacja: 1 Niemy nie jest za bardzo znanyNiemy nie jest za bardzo znany
Moim zdaniem Morrowind rzeczywiście jest lepszy od swojego następcy, ale nie zapominajmy, że w stosunku do Daggerfalla również był krytykowany. Jednego Morrowindowi brakuje - konia, królestwo za konia! Wcześniej grałem w Obliviona na sprzęcie kolegi, bo chłopak przy kasie jest i dopiero teraz zabrałem się za Morrowinda. Pewnie zrobiłem błąd bo bardziej podoba mi sięOblivion - przynajmniej na razie. Po przejściu kilku lokacji wydaje mi się, że Oblivion jest ubogi (mniej organizacji, mniej smaczków, mniej opsiu świata, który jest trochę pusty, tak jak koledzy zauważyli).
Co do grafiki to rzeczywiście jest piękna. Panowie z Bethesty wykonali kawał dobrej roboty. Spójrzcie choćby na umundurowanie straży z głównego miasta - połączenie rynsztunku starożytnych greków i legionistów rzymskich, dla mnie super.
Idealnym rozwiązaniem byłaby chyba gra z fabułą Baldur`s Gate (albo PT, co kto lubi), grafiką Obliviona, światem Morrowinda no i jeszcze żeby w jakiś (nie wiadomo jaki) sposób BNi byli żywymi ludźmi. MMORPG? Szkoda gdyby rzeczywiście RPG przez sieć zepchnęły RPG-i dla graczy bez łącza do lamusa. Bardzo prawdopodobne, popatrzmy na wypowiedzi tych którzy grali w starsze RPG - wszyscy wzdychają za czymś utraconym, czego nie ma, a co próbują nam zrekompensować graficzne bajery. Może Fallout 3 będzie przełomem, a może to zależy od panów producentów i marketingowców.
 
Niemy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem