Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 20:31   #2
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Cóż powiedzieć? Do sesji mam wielki sentyment, bo to dzięki niej - a właściwie dzięki Almenie, zacząłem swą przygodę z forumowym RPG. Zaś sama sesja? Wartkie zwroty akcji, humor, przygoda, rycerz o prezencji harlejowca, demon z kompleksem niższości, gnom alkoholik, nekromanta na detoksie, anioł recydywista... Nic dodać, nic ująć .
Sesja ma jeszcze jeden wielki plus. Jest prowadzona przez jednego z najlepszych MG na tym forum - piszącego długie, ciekawe posty i z troską zajmującego się swoimi graczami. I już to według mnie stawia ją w ścisłej czołówce. Tak więc zapraszam do oglądania i podziwiania .
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.

Ostatnio edytowane przez Chrapek : 01-09-2007 o 20:35.
Chrapek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem