Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 20:31   #2
Chrapek

Chrapek's Avatar

Reputacja: 1165 Chrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumny
Cóż powiedzieć? Do sesji mam wielki sentyment, bo to dzięki niej - a właściwie dzięki Almenie, zacząłem swą przygodę z forumowym RPG. Zaś sama sesja? Wartkie zwroty akcji, humor, przygoda, rycerz o prezencji harlejowca, demon z kompleksem niższości, gnom alkoholik, nekromanta na detoksie, anioł recydywista... Nic dodać, nic ująć .
Sesja ma jeszcze jeden wielki plus. Jest prowadzona przez jednego z najlepszych MG na tym forum - piszącego długie, ciekawe posty i z troską zajmującego się swoimi graczami. I już to według mnie stawia ją w ścisłej czołówce. Tak więc zapraszam do oglądania i podziwiania .

There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.

Ostatnio edytowane przez Chrapek : 01-09-2007 o 20:35.
Chrapek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem