Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2021, 18:28   #9
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Napili się herbatki, potem wzięli po bułeczce.
- Czy ten twój zaradny kolega Stefan nie zna przypadkiem braci Elric? Z chęcią poznałby pana Akio i usprawnił jego… budowę? – zapytała Georgina
Leslie nagle posmutniała.
- Nie wiem, czy wypada abym zawracała mu głowę po tym, co uczyniła jego bratu Olivier. – powiedziała dziewczyna.
- Nie powinnaś tak mówić o matce. – rzekł z naganą Philip.
- Nie moja wina, że ta podła faszystka jest moją matką. A po za tym, gdyby nie papiery, to nie uwierzyłabym, że jest moją matką. Nie jesteśmy wcale podobne… – oburzała się Leslie.
- Ta faszystka powinna ci się już znudzić – rozległ się zza pleców Akio władczy kobiecy głos. Nippończyk poczuł, że całe jego metalowe jestestwo przenika chłód z najdalszej północy, niczym mróz z samego serca zimy. Gdy odwrócił się zobaczył wysoką blondwłosą kobietę w mundurze amestriańskiego generała. Wyglądała bardzo podobnie do Leslie, choć emanował o niej chłód z północy. Dziadkowie pospiesznie chowali porcelanę.
- O, czyli już się przebudziłeś -rzekła generał major.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem