Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2007, 20:24   #13
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
Rozumiem, że mamy wpływ na te obszary? I jakieś wskazówki bym prosił kim właściwie jest nasza postać, jesteśmy wolnym strzelcem, dowódcą jakiejś małej bandy, lokajem sędziego?
Macie jak najbardziej wpływ na tereny. Po prostu to Wy odkrywacie nowe terytoria.

Co do tożsamości własnej postaci to ta kwestia pozostaje do rozwiązania dla Was. Wy o tym decydujecie. Jesteście po prostu kolejnym mieszkańcem swojej stolicy, który zajmuje się tym co większość jego społeczeństwa. A czym to też zależy od Was.

Cytat:
Jak zrobiłeś tą mapę?
Narysowałem w paincie, nałożyłem efekt sepii i starości w paint shop pro, a wyświetlanie stolic zrobiłem w game makerze

Cytat:
Oczywiście jestem chętny, KP wysyłać na PW bo nigdzie o tym nie zobaczyłem?
Na PW

Cytat:
Czy grając człowiekiem rycerzem mam konia (o ile one istnieją w tym świecie)?
Jeśli chcesz to tak. Ale tylko rycerzowi przypada przywilej posiadania rumaka od początku. W przypadku nieumarłego rycerza nie może nim być żywy koń, najwyżej nieumarły koń.

Cytat:
Czy te sześć rzeczy które można wybrać w ekwipunku odnosi się tylko do broni i pancerzy?
Oręż, pancerz + 6 różności

Cytat:
"Dar Silwilina"

No, no.... To na serio będzie taka rzecz?
Przykład miał pomóc w zrozumieniu zasady działania klas pancerzy.

Cytat:
Pozdrowienia, zarówno dla MG, jak i dla potencjalnych przyjaciół i wrogów.
Dziękuję serdecznie i również pozdrawiam
 
Ra6nar jest offline