Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 17:39   #5
MistrzGry
 
Reputacja: 1 MistrzGry ma wyłączoną reputację
1001 pomysłów na Narodziny wampira

Jak w temacie - wrzucamy pomysły. To najważniejsza chwila w życiu wampirów (podobnie, jak rzekomo ślub w życiu kobiet...?), więc dobrze byłoby ją jakoś uatrakcyjnić, żeby była nietypowa, a nie - zwyczajna.

Podam nieco humorystyczny pomysł, który kiedyś wyszedł w naszych sesjach u niedoświadczonego mistrza gry.

Nasz świeżoupieczony, ale z wielkim zapałem do gry, MG, który wówczas był niedawno po filmie "Wywiad z wampirem", oczywiście strasznie zafascynowany, postanowił kilka patentów przemycić do sesji preludium, w tym nieśmiertelne cytaty Lestata.
Wampir po tym, jak wypatrzył sobie ofiarę-kandydata do życia wiecznego (gracza), dorwał go w samochodzie, zadając nieśmiertelne pytanie: "Dam ci wybór, którego ja nigdy nie miałem...".
Gracz na to twardo: "Nie, nie chcę być wampirem".
Nastała chwila ciszy, a na twarzy MG pojawiła się konsternacja. Ale od czego jest inwencja u prowadzących?
"W takim razie i tak cię zamienię" - brzmiała odpowiedź wampira.



Post został przeniesiony do wcześniej utworzonego tematu dotyczącego "narodzin" wampirów.
Zanim utworzysz nowy temat na forum, sprawdź zawsze czy podobny lub taki sam już nie istnieje.
- Mira -
 
__________________
Bardzo lubię regulamin, a szczególnie punkt 10!

Ostatnio edytowane przez Mira : 06-12-2007 o 00:19.
MistrzGry jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem