Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 19:24   #6
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Nibungel przysłuchiwał się rozmowie obu towarzyszy, a gdy usłyszał kolejne zdanie wypowiedziane przez Darkstorna:
- Phi! To twoje "drugie życie" jest nie warte funta kłaków, ignorancie! Nie musisz mnie pouczać! Widać robale zeżarły ci także mózg, bo nie myślisz racjonalnie!
wstał natychmiast i podszedł do trolla od tyłu i złapał go za szyję, zakładając dźwignię (4). Jeśli się udało szepnął mu do ucha:
- Wiesz jak to jest nie żyć, bratku? - sapnął zimnym oddechem...jego głos był zimny i przypominał szept - jeśli nie to nie otwieraj głupiego pyska, chyba, że chcesz mieć w brzuszku dziurkę, która świetnie posłuży jako mieszkanko dla robaków...

Jeśli nie udało się Nibungelowi chwycić za szyję trolla, Nibungel zdjął z pleców dwuręczniaka i wyciągnął go przed siebie jedną ręką, zwracając się do Darkstorna:
- Widzisz? Kiedyś używałem tego ostrza do zabijania trolli...jako strażnik Stormwind...Coś mi się zdaje, że tęskni ono za tym powołaniem, więc lepiej stul dziób, jeśli nie masz zielonego pojęcia o śmierci...
-
 
Ra6nar jest offline