Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 20:55   #1
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
[DnD] Baron potępionych-dodatkowi gracze

Oto co następuje: poszukuje 2 może 3 graczy do mojej sesji, która się rozpoczęła 1września wieczorem, tak więc trwa dość krótko. Potrzeba wprowadzenia nowych graczy wynika z faktu, iż chciałbym, aby nabrała ona nie co dynamiczności. Oto link do sesji: http://lastinn.info/sesje-rpg-dnd/40...pionych-2.html ([DnD] Baron potępionych)
Jeśli chodzi zaś o KP to oto wskazówki, które podałem w pierwszej rekrutacji:

Imię: (mile widziane zdjęcie)
Płeć:
Rasa: ( ludzie, krasnoludy, elfy, gnomy, niziołki, Półelf, półorki iiii…wszelkie mieszanki)
Klasa: ( barbarzyńca, bard, czarodziej, druid, kapłan, łotrzyk, mnich, paladyn, tropiciel, wojownik, zaklinacz…)
Umiejętności: (tylko bez przesady nie szukam heraklesów zdolnych samemu wyrżnąć legiony orków)
Opis: ( wygląd, osobowość, charakter, jak zachowuje się w sytuacjach stresowych itp.)
Ekwipunek: (standardowo dopuszczam magiczne przedmioty miło byłoby, gdybyście napisali jak działają)
Czary: (jeśli chodzi o ten aspekt wciąż mam pewne wątpliwości dlatego pozostaje otwarty na sugestie)
Historia: ( czyli to co kocham najbardziej; wykażcie się wyobraźnią; myślę, że najciekawsze historie przejdą dalej i wcale to nie muszą być tasiemce)

Fakt, że potrzebuje nowych graczy nie znaczy, że mam zamiar wybrać byle kogo. Wolę prowadzić sesje dla jednej porządnej osoby, która włożyła trochę pracy w napisanie KP, niż dla 10 innych, którzy sobie to, że tak powiem olali. Jeśli chodzi o termin zakończenia rekrutacji to przewiduje, że nastąpi to po znalezieniu odpowiednich graczy.
 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!
Mael jest offline