Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2021, 07:31   #3
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Uszanowanie. Kerm, jak miło MrK również witam. MG oczywista oczywistość, także.

Mam pytanie podstawowe, innych więcej, ale jedno podstawowe. Graczy mamy 3, ale banda nasza liczy więcej głów. Rozumiem że to NPC, ale musieli byśmy wiedzieć co/kto. Wypadało by wiedzieć również, czego się po tej bandzie można spodziewać. W rozumieniu czy Czesiek najnajnaj ciśnie bekę a Mojsze jest mistrzem woltyżerki itp.. Jeśli mamy coś "zaplanować" to musimy się poznać.

Co zaś do planowania, nie wiem jak Wy, ale mnie się na ten moment wydaje, że najlepiej było by poczekać do zmroku. A jeszcze lepiej do świtu. Wiadomo, tuż przed jutrzenką człek najsłabszy, najmniej czujny itd.. To też pozwoliło by rozeznać się w liczbie wartowników, ich marszrucie, zwyczajach i hierarchii. Tak na pierwszy rzut oka.

Tupik mi się włączył

p
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline