Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 18:50   #5
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Ludo słuchał kapłana bardzo dokładnie. Starał się zapamiętać wszystko jak najdokładniej. Był to wysoki może na metra dwadzieścia ale szczupły niziołek. Jego duże ale podkrążone miodowe oczy połyskiwały w świetle świec. Chłopięca twarz nabrała złotawej barwy ale można było na niej zauważyć piegowaty nos i bliznę na podbródku. Ciemne faliste włosy były nie uczesane. Miał na sobie zwykłe granatowe ubranie, zbroję kolczą i długi płaszcz. Przez ramie miał przewieszoną skórzaną torbę i łuk z kołczanem. Przy pasie natomiast wisiał miecz proporcjonalny do właściciela i ładna proca. Żniwiarz, bo pod takim pseudonimem był znany głównie z listów gończych, siedział ponury jakby zaraz miał umrzeć. Jedynie jego ciekawskie oczy zlustrowały całą „bandę”, plany i pomieszczenie. Wysłuchał elfa. Po chwili odparł
-No tak, jak zwykle nikt nie chce się babrać w ściekach. Ale nawet nie myślcie o tym że to będę ja. Mowy nie ma! –powiedział stanowczo z nutką agresji w głosie –Zniewieściałe pedały. Ojciec zawsze mnie przed takimi ostrzegał.-gadał do siebie pod nosem. Nikt nie mógł tego usłyszeć ale widać było że porusza ustami.
-Co do tego planu to parę rzeczy mi się nie podoba. Po cholerę posyłać kogoś ściekami kiedy można załatwić sprawę górą i wrócić tą samą drogą? Po co nam dodatkowa broń? Wystarczy to co mamy. Jak dla mnie zwykły sztylet wystarczy.- Ludo wyraźnie się ożywił
-Przydałyby się dokładne plany? Nie macie takowych? Cel będzie w gabinecie Petera? Ma jakąś ochronę czy coś? A może pokój kapłana widać z jakiegoś budynku? Nie lepiej byłoby mieć jakiegoś strzelca który w razie czego szybko ustrzeliłby skurczybyka jakby coś nie poszło? Co do sposobu zabicia mam nadzieje że zostawiacie nam …ee…dowolność? –uśmiechnął się perfidnie
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline