Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 19:36   #6
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
- Podejrzewam, że atak z dwóch stron ma na celu uniemożliwienie naszym celom ucieczki. Dlatego pytałem o inne wejścia lub wyjścia, w końcu kapłani zawsze mogą jeszcze uciec frontem... Szeptanie niziołku może Ci kiedyś zaszkodzić, szczególnie gdy przebywasz w towarzystwie elfa, nie na darmo mamy takie długie uszy.

Uśmiechnął się Luda, po czym wzrok skoncentrował na Wulryku. Badał przez moment jak silną aurę wywiera, zapewne on także zbadał wszystkich w tej sali, bo jak inaczej mógł odgadnąć...?* Że też sam nie zrobiłem tego na początku... Dwóch magów to faktycznie siła, ciekawe czy nas rozdzielą czy pozostawią razem??*

- Chadzam ścieżką cienia, potrafię przeniknąć do najbardziej strzeżonych miejsc, rozmawiać z ludźmi bez uciekania się do potrzeby zabijania, aby nie wiedzieli o tej rozmowie. Mam w zanadrzu sporo innych sztuczek a podejrzewam, że wchodząc od góry napotkamy więcej przypadkowych spotkań niż w kanałach...


- Wracając zaś do kwestii wynagrodzenia to również uważam, że propozycja jest zbyt niska w porównaniu z niebezpieczeństwem i rangą sprawy, do której nas wysyłasz kapłanie. Chciałbym abyś zapewnił nam ochronne błogosławieństwo lub ewentualne zdjęcie klątwy, jeżeli takowa nas spotka w związku z wykonaną misją. Zważywszy na możliwości świątyni chyba przychylisz się obu sugestią??
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 04-09-2007 o 19:48.
Eliasz jest offline