Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 20:49   #8
kaufi
 
kaufi's Avatar
 
Reputacja: 1 kaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwu
Postać w kącie ponownie nałożyła kaptur i odzywa się spokojnym głosem.

-A więc 1 grupa ma przedrzeć się przez strażników, po czym udać się pod pokój Petera. W tym samym czasie 2 grupa ma wejść górą zabrać dokumenty i także udać się pod pokój kapłana.

Postać wyglądała na bardzo zamyśloną i nagle szybkim machnięciem ręką chwyciła srebrny wisior i powiedziała.

-Zgadzam się tyko dlatego że lubię wyzwania. Aha i możecie mnie wołać duch sami też zdecydujcie z którą grupą mam iść a z zawodu jestem hmm jak wy to nazywacie włamywaczem ale świetnie radze sobie także z małym skradaniem i podrzynaniem gardeł

Ostatnie słowa zakończył małym złowrogim uśmieszkiem który było widać w świetle świec.
 
__________________
"because, if you confess with your mouth that Jesus is Lord and believe in your heart that God raised him from the dead, you will be saved."

Rom 10:9
kaufi jest offline