Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 21:58   #8
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
-Tak umiem zatrzymywać czas. A dostałem się tu przez jak to mówią teleportację. Umiem podróżować przez czas i przestrzeń. Dobrze wiesz o jakim darze mówię. Kirokineza. Zamrażanie i kontrola lodu i śniegu. Wiem o Tobie wszystko i przybyłem by prosić Cię o pomoc.

-O cholera… –Katie powiedziała cicho jakby do siebie i patrzyła oszołomiona na Japończyka. Wstała z kanapy uważając przy tym aby nie poruszyć „wiszącej” kawy. Stanęła i spojrzała Japończykowi prosto w oczy
-Ty na prawdę nie żartujesz. –raczej stwierdziła niż zapytała. Ciągle była lekko nieufna i zdezorientowana ale po chwili zaśmiała się. Krótko i nerwowo.
-Ja mam niby uratować Nowy York? Przed pewnymi ludźmi powiadasz. Przed jakimi ludźmi? – spytała zaciekawiona ale po chwili urwała. Nerwowo przygryzła wargi –Nie to jakieś szaleństwo. Niby jak to sobie wyobrażasz? Mam się włamać do komputera FBI czy innych służb? Dobrze czemu nie? To chyba mimo wszystko łatwiejsze niż ratowanie świata. –zażartowała ale widać że była cała spięta
No bo chyba nie dzięki mojemu „darowi” jak to zwiesz? Jedyne co mi się jak do tej pory udało to stworzyć lodową baletnice. Jak chcesz można wydłubać tym komuś oko. Sądzisz że to się przyda?- w jej głosie był sarkazm. Stała się lekko agresywna.
Normalnych warunkach stuliłaby uszy i uciekła od problemu. Ale to bynajmniej nie były normalne warunki. W dodatku to ten Japończyk był tu intruzem. Wlazł na jej teren. Przyszedł od jej enklawy spokoju i bezpieczeństwa. Zmusił ją do tego. Będzie bronić swojego terytorium jak lwica.
W pokoju nagle zaczęło robi się przeraźliwie zimno. Cały pokój nagle pokrył się szronem.
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline