Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2007, 21:19   #10
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
- Podejrzewam, że atak z dwóch stron ma na celu uniemożliwienie naszym celom ucieczki. Dlatego pytałem o inne wejścia lub wyjścia, w końcu kapłani zawsze mogą jeszcze uciec frontem... Szeptanie niziołku może Ci kiedyś zaszkodzić, szczególnie gdy przebywasz w towarzystwie elfa, nie na darmo mamy takie długie uszy.

Ludo spojrzał na elfa jakby nie wiedział o co mu chodziło. Jednak po chwili odparł
-Nie tylko wy macie spiczaste uszy. - odgarnął włosy ze swoich malutkich szpiczastych uszek. –Poza tym będę szeptał cokolwiek chce. Żaden elf nie będzie mi rozkazywać. Myślisz że co jak masz z metr osiemdziesiąt i nieowłosione stopy to możesz rozkazywać komu chcesz? Niedoczekanie twoje zniewieściały popaprańcu jeden. – powiedział.
Znowu wyglądał jakby za chwilę miał zejść z tego świata. Spojrzał na płomienie świec. „Na jakieś bóstwa ten ogień jest taki piękny. Poezja destrukcji. Ach urocze…Może by tak…”- z zamyślenia wyrwał go nagły ruch człowieka który przedstawił się jako Duch.
-Plan do dupy ale kasa się przyda- szybko i zręcznie chwycił naszyjnik –Nie macie czegoś gustowniejszego?- powiedział cicho z lekką dezaprobatą ale natychmiast założył naszyjnik i przykrył koszulą. Znowu zaczął szeptać do siebie pod nosem
-Cholerny kamień. Od popołudnia uciska mnie w piętę. Skubaniec jeden. Jak go dorwę to normalnie wykastruje te jego kamienne jaja na miejscu. Po kiego grzyba ktokolwiek wymyślił kamienie? To pewnie jakiś karsnoludzki bóg. Te kurduple są takie głupie że aż żal dupę ściska. Nie mają co robić to bóg znalazł im kretyńskie zajęcie w sam raz dla nich. Ech szkoda gadać. –skończył swój cichy monolog który brzmiał raczej jak bełkot i nie daliście rady wyłapać całego sensu. Spojrzał na resztę i spytał niebywale optymistycznie jak na niego
-To jak rogasie? Idziemy?
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline