Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 07:51   #1
Skin_Poznań
 
Reputacja: 1 Skin_Poznań ma wyłączoną reputację
[Komentarze]15 lat to za mało, aby zdobyć świat.

Witam !
Wczoraj spłodziłem pierwszego posta, i wreszcie coś się ruszy.Nie jest on długi ani tak treściwy jakbym chciał, ale obiecuję poprawę
Chciałbym abyście w tym temacie pisali wszystko na temat sesji co przyjdzie wam na myśl.Pytania mogą dotyczyć dosłownie wszystkich kwestii związanych z grą.Będę się cieszyć jeśli podacie mi kilka własnych pomysłów, które też wrzucacie tutaj.Tak samo chciałbym, aby pisać tu skargi na mnie, a także pisać o własnych nieobecnościach.

Teraz chciałbym wypisać krótki szablon,w jaki sposób powinno pisać się posty.

Chciałbym aby były pisane w pierwszej osobie, to o wiele uprzyjemnia czytanie mnie i innym oraz pozwala bardziej wczuć sie w ludka.


Wszelakie wydarzenia, obserwacje postaci wypisywać zwykłą czcionką.
np.Józek szedł przechodził przez pasy, bacznie obserwując dwóch policjantów stojących na drugiej stronie jezdni.

Pogrubioną czcionką(przypominam ,oznaczona jest w ten sposób:na początku zdania piszemy [b ] ,potem bez spacji za znaczkiem piszemy tekst.Za ostatnim wyrazem także bez spacji wpisujemy [/b] )wypisujemy wszelkie imiona, zarówno swojej postaci jak i pozostałych graczy, a także wszelakie myśli postaci, także zaznaczamy w ten sposób.Np:
- Weronika
- Co ten gość sobie wyobraża? Czy on wie kim ja jestem?

Pochyloną czcionką, piszemy wszystkie słowa jakie wypowiada nasza postać (oznaczamy ją znaczkiem [ i] potem bez spacji piszemy wyraz/y i po ostatnim także bez spacji wpisujemy [/i])a także wypisujemy tak wszelakie cytaty, własne bądź cudze. Np.

Cześć ! Jestem tu nowy.Możesz mi pomóc odszukać...

Na początek to byłoby tyle.Macie jakieś niejasności wypisywać!
Pozdrawiam was w tej godzinie w której powinienem już wychodzić do pracy.
Czołem.
 
__________________
Szukasz świata w którym rzeki w środku miasta mają 1600m szerokości, a ujściu 160 m?Szukasz świata gdzie występują 3 równonoce? Witamy w Starym Świecie :D

In GRIND We CRUST !

Ostatnio edytowane przez Skin_Poznań : 05-09-2007 o 07:53.
Skin_Poznań jest offline