Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2007, 12:33   #27
Astaroth
 
Reputacja: 1 Astaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znany
Byłbym zainteresowany udziałem w sesji, ale nie ukrywam, że Twojego świata prawie nie znam Ra6nar. Potrzebowałbym czasu, żeby się odrobine z nim zapoznać, bo Twoje wymagania są niemałe. Jeśli poczekasz, to ok, jeśli nie to powiedz od razu. Przydałby mi się jakiś link do inforamcji o Twoim świecie (i jakaś chronologia wydarzeń). To niezbędne, aby stworzyć jako taką historie postaci (zwłaszcza orka). Na razie zapoznałem się z mapą świata. Cóż, czekam na odzew i wtedy zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb

Edit

Widzę, że uprzedził mnie Silwillin, także chyba już problem sie rozwiązał, tym bardziej, że On zna świat gry i nie musicie czekać.

Znowu Edit:

Przesłałem KP, ale tam wystąpił nieoczekiwany błąd przy toporze dwuręcznym, ma być 2k8, na PW już nie masz miejsca Ra6nar dlatego tu piszę. Powiedzmi jeszcze jak jest z inteligencją Orków w Twoim świecie. Czy to jest coś w stylu: "Ja zabić głupie ludzie!", czy jednak nieco lepiej
 

Ostatnio edytowane przez Astaroth : 06-09-2007 o 13:20. Powód: ciągle zmieniająca się sytuacja
Astaroth jest offline