Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2022, 20:49   #1
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
[Autorski] "Złoto Południa" (+18) - Komentarze

Hejka, i witam wszystkich graczy

Pierwszy pościk wisi... i jest powtórką z rekrutacji :PPP pozmieniałam tam jednak kilka liczb (ilość krów McCoy'a i ogólną ilość złota jaką przewozi pociąg), no i dodałam jeszcze drobnicę na końcu odnośnie "zaliczki" jaką dostaniecie

Melody to moja NPCka, będzie wam towarzyszyć...

Garść naboi to będzie serio ich garść, proszę mi zaś podać, do jakiej broni owe naboje chcecie. Wkrótce wypiszę przez pw kto ile ich dostał, podobnie, jak ile ich już macie przy sobie, oraz ile macie kasy w kieszeni tak ogólnie.

Nad przeniesieniem karty postaci w panel sesyjny pomyślimy... choć wszyscy poza Dhratlachem mają je we własnych docach(w niektórych nie mam jednak możliwości tam pisania!)

Co do samego posta, jak macie jakieś pytania do McCoy'a, można je tu zadać, a i ja tu odpowiem, a wtedy możecie te dialogi w całości zamieścić w waszych postach.

Mamy dwóch BG o imieniu "James". Robicie z tym coś? :P

W pierwszym poście wypada również opisać wygląd waszych łotrów/łotrzycy, i takie tam... wiecie o co biega, nie muszę wam przecież tłumaczyć.

Sprawy techniczne:
- avatarki szerokie na 200, w dół w sumie obojętnie. Jak ktoś nie umie wstawić, dać znać, pomogę.
- piszemy w trzeciej osobie, żadnych imion nie pogrubiamy.
- wszelkie justowanie i inne takie bajery mi zwisają i powiewają, i ich nie potrzebuję, jednak obrazki w postach bym chciała wyśrodkowane.
- dialogi od myślnika, ale bez kursywy... myśli dajcie w cudzysłów też bez kursywy i będzie grało i trąbiło.
- namiary na wspólnego doca podam później, gdy w końcu dojdzie do pierwszej walki

Termin na odpisy do 05.03

To chyba wsio...

Jak coś sobie przypomnę, to tu jeszcze posta edytuję.

Miłej zabawy wszystkim!

Pozdrawiam.
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 26-02-2022 o 20:53.
Buka jest offline