Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2022, 22:33   #2
Lua Nova
 
Lua Nova's Avatar
 
Reputacja: 1 Lua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputację
To może ja zacznę

Jestem Lua i mam nadzieję, że będzie nam się dobrze grało razem W Warhammerze mam spore doświadczenie, ale ta modyfikacja jest tak duża, że w sumie, to całkiem nowa gra.

Gram medykiem - Melissą Blitz z Ostermarku.

Kilka słów o niej:

Melissa jest krzepką, czerstwą dziewczyną o kobiecej, zaokrąglonej sylwetce. Średniego wzrostu, o lekko śniadej cerze, jasnych brązowych włosach i orzechowych oczach. Jej ubranie jest praktyczne i stara się zachować je w czystości. Jako medyk dba o swoją higienę oraz często myje ręce. Wokół niej roztacza się charakterystyczny zapach ziół i leków, którym nasiąkła przez całe życie obcując z medykamentami. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie poważnej i zamyślonej. Ale ci którzy ją bliżej poznali, mogli zostać obdarzeni przepięknym, ciepłym uśmiechem. Lewe przedramię nosi ślady poparzenia.

W podróży nosi koszulę i bryczesy, praktyczne buty, kurtkę skórzaną i na to narzuca pelerynę. Długie włosy zaplata w gruby warkocz i związuje rzemieniem. Swój dobytek nosi w plecaku. Przy pasie ma przytroczoną sakiewkę, sztylet i buzdygan, na plecach nosi łuk.

Posiada też łatwość w nawiązywaniu kontaktów, co w połączeniu z jej miłym usposobieniem, jedna jej sobie ludzi.
 
__________________
Nawet jeśliś czysty jak kryształ i odmawiasz modlitwę przed zaśnięciem, możesz stać sie likantropem, gdy lśni księżyc w pełni...

Ostatnio edytowane przez Lua Nova : 02-04-2022 o 19:27.
Lua Nova jest offline