Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2022, 00:20   #3
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
To może ja zacznę

Jestem Lua i mam nadzieję, że będzie nam się dobrze grało razem W Warhammerze mam spore doświadczenie, ale ta modyfikacja jest tak duża, że w sumie, to całkiem nowa gra.

Gram medykiem - Melissą Blitz z Ostermarku.

- Witamy na pokładzie Fajno, że zaczęłaś coś od siebie na początek A modyfikacje mechy no zobaczymy jak to wyjdą w praktyce w tej sesji. Jakby były jakieś pytania czy wątpliwości to zawsze możecie zapytać jak coś działa. Bardzo często bowiem działa tak jak w standardowej mechanice.



@Wszyscy


- Oki, a póki co wysłałem Wam na pw ankietę. Powinnniście ją dostać. Jak nie to dajcie znać. Jest tam parę pytań jakie powinny nam pomóc nakreślić jakieś ramy tej sesji. Dobrze by było jakbyście do weekendu odesłali odpowiedzi. Jakby się udało to mam plan w weekend napisać swój post ale właśnie przydałyby mi się do tego odpowiedzi na tą ankietę


- I jbc to w weekend mi się wyjazd szykuje. Jeszcze do końca nie wiem jak wpłynie na moje pisanie ale może być mnie mniej.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline