Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2022, 14:49   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 01 - 2520.03.17 wlt; przedpołudnie

- Oki to zaczynamy sesję Wrzuciłem pierwszą turę Co do terminu na wrzucenie posta to do północy w pt 03.18. Jakby ktoś wrzucił w sb rano to też nie będzie tragedii


Stan zdrowia:


Melissa Blitz 14/14; s.zdrowy (mod. 0)
Davandrel Zielony Liść 12/12; s.zdrowy (mod 0)



- Tura wrzucona na rozruch sesji. I głównie dla zapoznania się między BG.

- Fabularnie to ogólne tło wydarzeń w Lenkster jest podobne dla wszystkich. Czyli zima minęła, zaczęła się wiosna, przyjechali wysłannicy margrafa z wieściami, że organizują wyprawę i kolonizację Bastionu. No a BG się zgłosili w ten czy inny sposób.

- W mojej turze Melissa i Davandrel spotykają się w "Zającu" z Inez i Petrą. Skromne notki o tych paniach macie w docowej ściądze. Na spotkaniu dziewczyny mówią o tym, że za około tydzień wyprawa będzie ruszać z powrotem do Bastionu. Więc jest czas jeszcze się przygotować.

- Wyprawa będzie liczyła może i z kilkadziesiąt osób i sporo wozów i zwierząt. Więc zapewne wyjdzie z tego pełnowymiarowa karawana. Ruszają osoby różnych profesji, liczebnie spora część to stolarze, kamieniarze, chłopi, pasterze itd.

- Z imiennych BN-ów możecie uznać, że te postacie z gotowców KP też albo ruszają albo myślą o tym. Na wypadek gdyby ktoś doszedł jeszcze nam do gry i chciał przejąć taką postać.


- Na tą turę bym chciał od was:

- jakaś reakcję BG na siebie nawzajem, w końcu to pierwsze spotkanie
- jakąś reakcję na te wieści o wyprawie co mówią Inez i Petra
- jakieś plany i zamiary na spędzenie reszty dnia, macie go do dyspozycji



- Gdyby coś było potrzebne, jakaś reakcja BN-ów, detal świata czy co to dajcie znać, postaram się to nakreślić, może nawet rozegrać w doc jak ktoś by coś miał ochotę. Doc założę wkrótce.

- W ten weekend szykuje mi się wyjazd więc może być mnie mniej. Cieszę sie, że udało mi się zmajstrować post przed tym wyjazdem.

- Link do brudnopisu postów: https://docs.google.com/document/d/1...rMxREwxPA/edit Możecie wybrać sobie kolor. Ja rezerwuje dla siebie czarny. Link jest też doklejony na dole pierwszego posta.


---


- I na razie tyle z mojej strony Jakby coś było potrzeba to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 12-03-2022 o 15:24. Powód: Dodanie linku do brudnopisu doc'a.
Pipboy79 jest offline